Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela zwykła 7.11

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – św. Leona Wielkiego; czwartek – św. Marcina z Tours; piątek – św. Jozafata; sobota – św. Męczenników polskich – Benedykta, Izaaka, Krystyna, Jana, Mateusza. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!

2. W czwartek obchodzimy Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji ojczyzny o godz. 9.00.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary dla prześladowanych katolików w Libanie.

4. Listopad to czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Dalej przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne.

5. W zakrystii są wciąż do nabycia misyjne kalendarze ścienne na 2022 rok. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

6. W prezbiterium nad ołtarzem wiszą lampki wieczne. Jak widać były dwie, a teraz jednej brakuje, gdyż została oddana do renowacji. Będzie także wykonana druga identyczna.

7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej w zakładce intencję.