Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela zwykła 4.07.2021

  1. W tym tygodniu wspominamy: wtorek – bł. Marię Teresę Ledóchowską; czwartek – św. Jana z Dukli. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Następna niedziela to w naszej parafii “Niedziela Grobowa”. Tuż przed odpustem będziemy modlić się za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Uroczysta Msza Święta odbędzie się o godz. 12 na cmentarzu. Tak jak to jest w wielu parafiach, tak i u nas spotykamy się po raz trzeci na naszym cmentarzu, by objąć pamięcią i modlitwą tych, którym wiele zawdzięczamy. Bardzo proszę, by zadbać o porządek na grobach i wokół nich i proszę by dostarczać wypełnione deklaracje dysponentów grobów. Druk jest do pobrania na stronie internetowej cmentarza mogily.pl/szaniec. Ci, którzy nie mają takiej możliwości, mogą odebrać druk w zakrystii oraz kancelarii.
  3. W najbliższy czwartek odbędzie się w naszym kościele kolejny koncert w ramach “Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamróz 2021”. Koncert “Muzyczne kontrasty” rozpocznie się o godz. 18 – wstęp wolny. W imieniu organizatorów wszystkich serdecznie zapraszamy!
    W związku z koncertem, Msza Święte nie będzie o godzinie 18, ale o godzinie 16.30 w kaplicy cmentarnej.
    Na ten dzień zaplanowane było także pierwsze spotkanie z kandydatami do bierzmowania, z tej racji zostaje ono przeniesione na godzinę 16.30 w piątek 9 lipca.
  4. Od jutra rozpoczynamy prace związane z elewacją dzwonnicy. Przewidywany koszt to 36 tys. złotych. Nadal trwają pracę przy renowacji ołtarza św. Izydora.
  5. Przypominam, że dziś zbiórka do puszek dla poszkodowanych w skutek ostatnich burz.
  6. Intencje mszalne znajdziemy w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej naszej parafii w zakładce Intencje.