Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela zwykła 27.06

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – Uroczystość św. Piotra i Pawła; sobota – św. Tomasza. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek nabożeństwo przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 17.15; w I piątek Msza Święta i nabożeństwo o godz. 18.00 – pół godziny wcześniej możliwość skorzystania z sakramentu pokuty; w I sobotę miesiąca, w związku ze ślubem o godz. 17, nabożeństwo będzie wyjątkowo po Mszy Świętej.
  3. W Uroczystość św. Piotra i Pawła Msze Święte o godz. 10 i 18.
  4. W związku z gwałtownymi burzami, które nawiedziły południową część także naszej diecezji, ks. bp Jan Piotrowski prosi o wsparcie poszkodowanych w imię słów “Jeden drugiego brzemiona noście”. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka dla poszkodowanych.
  5. Na cele parafialne, czyli renowację ołtarza św. Izydora w tym tygodniu ofiarę złożyło 7 rodzin. Serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy za zrozumienie!
  6. Intencje mszalne znajdziemy na stronie parafialnej w zakładce intencję oraz w gablocie przed kościołem.