Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych; czwartek – św. Filipa; sobota – bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wszystkim solenizantom i jubilatom oraz matkom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Wczoraj przeżywaliśmy I Komunie Świętą dzieci klas III. Dziękuję rodzicom tych dzieci za piękne przygotowanie świątyni i wszystkiego wokół i za dar ołtarza przeznaczony na odrestaurowanie figur 3 ewangelistów, które wchodzą w skład odnawianej ambony. Ofiara to 3 tys. złotych. Pielgrzymka dziękczynna do Częstochowy w sobotę, wyjazd o godz. 6.15. Zapisy u księdza Michała.
  3. Dziś o godzinie 19.00 będziemy gościć aktorów amatorskiego Teatru z Buska, który zaprezentuje spektakl pt. “Panience na Dobranoc”. Przez około 50 min będą teksty przeplatane śpiewem różnych pieśni Maryjnych, czyli taka parafialna majówka przy figurze MB Wniebowziętej, która znajduje się przy Hostelu czyli Starym Wikariacie. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich, a szczególnie Koła Różańcowe i Koła Gospodyń Wiejskich ze wszystkich miejscowości naszej parafii.
  4. Nadrabiając zaległości Covidowe organizujemy kolejną w tym roku pielgrzymkę, tym razem do Lichenia i Kalisza. Wyjazd 11 czerwca w sobotę o godz. 3.00 rano. Koszt około 90 zł w zależności od ilości chętnych. Zapisy w zakrystii.
  5. Wczoraj rozpoczął się ostatni etap prac przy założeniu kostki na bocznych alejkach cmentarza, tym razem od wejścia od strony Młyn. Na te prace oraz renowacje ambony w tym tygodniu wpłynęły następujące ofiary: 3 500 zł.
  6. Dziś dzień beatyfikacji Pauliny Jaricot, założycielki Dzieła Rozkrzewiania Wiary oraz Żywego Różańca. Transmisje na żywo będzie można obejrzeć dziś o godz. 15.00.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w piątek o godz. 19.15.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.