Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy – wtorek – Święto Nawiedzenia NMP; środa – św. Justyna; piątek – św. Karola Lwange i towarzyszy. Wszystkim solenizantom i jubilatom oraz dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo I czwartkowe z modlitwą o powołania o godz. 17.00; w pierwszy piątek miesiąca o 17.30 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, a w I sobotę miesiąca miesiąca Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.00, a w tym dniu ks. Michał wyjeżdża z młodzieżą na ogólnopolskie spotkanie młodych na pola Lednickie.
  3. Przypominam o organizowanej do Lichenia i Kalisza pielgrzymce w dniu 11 czerwca (są ostatnie wolne miejsca).
  4. Zmarł Stanisław Jarosz z Galowa, pogrzeb jutro o godz. 15.00; zmarł Andrzej Szafraniec z Szańca – pogrzeb we wtorek o godz. 15.00.
  5. Dotarła do nas bardzo radosna informacja, otóż nasz parafianin mieszkaniec Mikułowic – Mariusz Roszkowski, twórca spożywczych olei, otrzymał wczoraj z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy tytuł Laureata Krajowego ogólnopolskiego konkursu Agroligi 2021 w kategorii firmy. Gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów!
  6. Dzieci Komunijne naszej parafii w ramach ogólnopolskiej akcji “Dzieci Komunijne Dzieciom Misji” złożyły ofiarę na ten cel w wysokości 842 zł! Serdeczne Bóg zapłać!
  7. Na cele parafialne, czyli założenie kostki na cmentarzu i renowację ambony wpłynęło 7 ofiar w wysokości 1040 zł.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii w zakładce intencje.