Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Andrzeja Bobolę; czwartek – bł. Matkę Elżbietę Różę Czacką; piątek – św. Bernardyna ze Sieny. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. We wtorek rozpocznie się bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej, spotkanie o godz. 16.30. Próba generalna w środę o godz. 16.30. W czwartek o 16.30 ich I spowiedź oraz ich rodziców i rodziny. W piątek generalne sprzątanie kościoła i wszystkiego wokół, chociaż wokół już czterech panów pięknie obcięło tuje przy Kościele. W sobotę uroczystość I Komunii Świętej o godzinie 12.00.
  3. Dziękuję panu Marcinowi Gorgoniowi z Mikułowic Wschodnich za bezinteresowne wypożyczenie zwyżki, która była potrzeba do prac przy zegarze na wieży dzwonnicy.
  4. Jak widzimy brakuje ambony, która została zabrana do pracowni konserwatorskiej w Kielcach. Nie ma górnej i środkowej części oraz figur ewangelistów, przy tym co pozostało prace konserwatorskie będą przeprowadzone w czerwcu na miejscu. Na te cele oraz położenie kostki na cmentarzu i malowanie kaplicy wpłynęło 6 ofiar w wysokości 1230 zł.
  5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej w zakładce intencję. W niedzielę o godz. 10.00 Msza Święta w intencji pielgrzymów do Zakopanego i w intencji ich rodzin.