Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę zwykłą 13.11

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – św. Małgorzatę i Gertrudę; czwartek – św. Elżbietę; piątek – bł. Karolinę Kózkównę. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W związku z dniem solidarności z Kościołem Prześladowanym dziś przed Kościołem będzie można złożyć ofiarę na chrześcijan i kościół na Ukrainie. Za każdy dar serca dziękujemy!
  3. Nadchodzi etap na cmentarzu, że zdejmujemy chryzantemy z grobów. Jest na nie specjalne, wyznaczone miejsce, mianowicie na środku cmentarza, tam gdzie kiedyś był ołtarz polowy. Bardzo proszę, by wcześniej wyjąć je z doniczki i pod żadnym pozorem nie wrzucać do kontenerów, czy betonowego boksu. Przypominamy też o tym, którzy tych ogłoszeń nie słyszeli, czy też się zapomnieli. Jednocześnie przypominamy, że Ci którzy mają zarezerwowane miejsce na cmentarzu i mają na to dokumenty potwierdzające, niech to miejsce zaznaczą czy opalikują, bo jeśli takich znaków nie będzie, wówczas będzie to znaczyło, że miejsce jest wolne i można tam kogoś pochować.
  4. W zakrystii są do nabycia kalendarze książkowe rolnicze i ścienne z Matką Bożą i Aniołami.
  5. Jak już wspominałem, chciałbym w naszej parafii założyć męską grupę Rycerzy Św. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli tego zgromadzenia aż z Nowego Sącza, którzy nam przybliżą ten temat i dadzą świadectwo swojej działalności.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 odbędzie się uroczyste przyjęcie do grona ministrantów młodych chłopców.
  7. Prosimy, by kandydaci do bierzmowania nie zabierali dziś indeksów, będą do odebrania w przyszłą niedzielę.
  8. Zmarł Krzysztof Lech ze Słabkowic – pogrzeb w środę o godz. 13.00.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.