Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 20.11

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – Ofiarowanie NMP; wtorek – św. Cecylię; czwartek – św. Andrzeja Dung Lac i współtowarzyszy; piątek – św. Katarzynę. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Dziękuje przedstawicielom Rycerzy Św. Jana Pawła II na ręce viceprowincjała Jacka. Słowa wdzięczności kieruję za przybliżenie charyzmatu tej grupy i potrzeby jej założenia także w naszej parafii. Po Mszy Św. przed kościołem będą zapisywać chętnych. Ufam, że i w naszej wspólnocie taka grupa powstanie, bowiem nie brakuje aktywnych i pełnych Bożego ducha panów.
  3. Wczoraj zostały wywiezione cmentarne śmieci z betonowych boksów. Nadal proszę, by chryzantemy składać na przyczepę, która stoi na środku cmentarza tam, gdzie dawniej ołtarz polowy.
  4. Następna Niedziela to już I Niedziela Adwentu i nowy rok liturgiczny. Z tej okazji proszę o pomoc w posprzątaniu Kościoła. Tym razem zapraszam mieszkańców Mikułowic centrum od numeru 135 do 156. Zapraszam w sobotę o godzinę 9.00.
  5. Dziękuję Panu Andrzejowi Kowalczykowi z Szańca za profesjonalne naprawieni fasady Kościoła. Od strony południowej przy wejściu do kościoła.
  6. W zakrystii są jeszcze  kalendarze na przyszły rok – zapraszamy zainteresowanych.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przy kościele.