Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; czwartek – Św. Leona Wielkiego; piątek – św. Marcina; sobota – św. Jozafata. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W piątek 11 listopada przeżywamy Święto Niepodległości. -Msza Św. w intencji naszej Ojczyzny o godzinie 10.00. Zachęcam, by w tym dniu wywiesić flagę narodową.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Myśląc o kościele prześladowanym nasze myśli aktualnie biegną w kierunku naszych sąsiadów na Ukrainie. Przed Kościołem będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na chrześcijan na Ukrainie.
  4. W zakrystii są do nabycia Kalendarze na 2023 rok. Dostępne są zarówno Rolnicze (książkowe) w cenie 35 zł oraz ścienne z Matką Bożą czy z postaciami Aniołów w cenie 10 zł.
  5. Prosimy, by kandydaci do bierzmowania zostawili w przyszłą niedzielę swoje indeksy. Odbiorą je w kolejną niedzielę, 20 listopada.
  6. Przyjmujemy na wypominki roczne i półroczne, a także intencje Mszalne na przyszły rok. Jednocześnie informujemy, że nie ma już wolnych terminów na niedzielę i święta.
  7. Na cele parafialne w tym tygodniu wpłynęło 7 ofiar w wysokości 1650 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii w zakładce intencje.