Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą 29.10

 1. W tym tygodniu wspominamy: Środa – Uroczystość Wszystkich Świętych, Piątek – św. Marcina, Sobota – św. Karola Boromeusza. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
 2. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Msza Święta o godz. 16:00. W I Czwartek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 9:00. Natomiast w Pierwszą Sobotę o godz. 15:00. W I Piątek pół godziny przed Mszą Świętą możliwość Skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Po Mszy Świętej spotkanie z Rycerzami św. Jana Pawła II.
 3. W Środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta o godz. 8:00, 10:00 w Kościele i o 12:00 na cmentarzu. Pół godziny wcześniej czyli o 11:30 procesja z 5 stacjami. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 15:00. Proszę by śmieci wynosić do właściwych pojemników i pod żadnym pozorem nie składać za grobem czy pod murem. Taca w tym dniu zarówno w Kościele jak i na cmentarzu będzie przeznaczona na koszty związane z wywozem śmieci – a tym osobom które zabierają śmieci do domowych pojemników bardzo dziękujemy.
 4. Od piątku na cmentarzu jest tez mobilna toaleta, jest też możliwość korzystania ze stacjonarnej – Pani która przez cały rok dba w niej o czystość bardzo dziękuje.
 5. Nadal przyjmujemy wypominki roczne, półroczne i jednorazowe.
 6. W kaplicy cmentarnej zostały zamontowane nowe dębowe drzwi a dokładnie nakładka na stare drzwi, koszt 3 500 tys. złotych.
 7. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze godz. 8:00, 10:00 będą w Kościele a o 16:00 na cmentarzu.
 8. W następną niedzielę wyjazd na pielgrzymkę o godzinie 1:15 w nocy.
 9. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe
 10. Msze Święte po zmianie czasu w tygodniu o 16:00
 11. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.