Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – bł. Honorata Koźmińskiego; czwartek – św. Małgorzatę Marię Alacoq; piątek – św. Teresę od Jezusa; sobota – św. Jadwigę Śląską. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!
 2. Od dziś przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Przy zapisywaniu proszę podać przed którą Mszą Świętą mają być wyczytane.
 3. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski – poprzez ofiary złożone do puszek budujemy tzw. żywy pomnik dla papieża św. Jana Pawła II, zbierając datki na stypendia dla bardzo zdolnej a ubogiej młodzieży z rodzin wiejskich i małych miasteczek.
  Tradycyjnie będziemy mogli nabyć kremówki i inne ciasta upieczone przez panie z Galowa (i nie tylko). Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony dla naszego parafianina, 3 letniego Olusia Majchra chorego na zapalenie opon mózgowych i aktywne wodogłowie.
  Zbiórka będzie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu do nauki chodzenia. Dziękujemy młodzieży z KSM oraz strażakom z Galowa za pomoc w rozprowadzaniu.
 4. Bardzo dziękuję za niespodziewaną obecność na Mszy Świętej w ostatni czwartek w dniu moich urodzin. Dziękuję też za życzenia i wszelkie wyrazy życzliwości – moja wdzięczność jest tym większa, że nie ogłaszaliśmy, iż ksiądz proboszcz wkracza w jesień życia.
 5. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w najbliższy piątek o godz. 18.15.
 6. Zachęcamy do zainteresowania się budżetem obywatelskim, szczególnie miejscowościami i projektami dotyczącymi naszej parafii (Szaniec, Galów, Mikułowice).
 7. Intencje mszalne znajdziemy w gablocie przed kościołem oraz w zakładce intencje na stronie naszej parafii.