Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – Święto św. Łukasza Ewangelisty; środa – św. Jana Kantego; piątek – św. Jana Pawła II. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy pod Kościołem datki na sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitację dla 3-letniego Olusia z Galowa. Zbiórka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – pod kościołem zebraliśmy 13 tys. 231 zł. Po Mszach odbyła się także kwesta podczas meczu w Busku, na której zebrano jeszcze 2394 zł. Rodzice Olusia ogromnie dziękują za ten wielki dar serca, dziękujemy także paniom, które upiekły ponad 100 ciast i ofiarowanie ich na ten cel.
  3. Na ołtarzach pojawiły się chryzantemy. Za ten dar dziękuję rodzinie Kowalskich z Pomykowa.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 17 odbędzie się “Wesele” – kiedyś śluby i wesela odbywały się tylko w niedzielę, ale to wesele będzie miało trochę inny charakter, gdyż jest to spektakl teatralny pt. “Wesele starościanki – powrót do korzeni”. Ten spektakl odbędzie się wcześniej także przy kościele św. Anny w Busku i w Centrum Kultury w Busku. W naszej parafii początek o godz. 17.00 w przyszłą niedzielę przy kościele, a potem na “wesele” zapraszamy do Wiejskiego Domu Kultury w Szańcu.
  5. Najbliższa niedziela to niedziela misyjna – będziemy wspierać swoją modlitwą i darem materialnym Misje.
  6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego – serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Chrystusa i Jego Słowo!
  7. W zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Niech nie zabraknie wśród wypominanych naszych bliskich zmarłych.
  8. Na cele parafialne w tym tygodniu złożono 10 ofiar w wysokości 1300 zł.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.