Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą 9.10

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy – środa – św. Jana Bosko; czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego; piątek – św. Małgorzatę Marię Alacoque; sobota – św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia!
  2. Dziękuje za złożenie kolejnych płodów ziemi na Wyższe Seminarium Duchownego w Kielcach – tym razem mieszkańcom Młyn za dary ziemi i lasu; oraz za ofiary mieszkańcom Młyn, Podgaja i Słabkowic.
  3. Dziękuje za obecność na koncercie organowym, który przybliżył nam piękno muzyki, śpiewu i niesamowitych możliwości naszych organów.
  4. Od dziś przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Przy zapisywaniu proszę podać godzinę, przed którą Mszą Św. mają być czytane.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski – przez ofiary złożone do puszki budujemy tzw. żywy pomnik dla papieża Jana Pawła II, czyli stypendium dla bardzo zdolnej a biednej młodzieży. Tradycyjnie będziemy mogli nabyć kremówki, dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność naszych parafialnych grup młodzieżowych: Ministrantów, KSM-u i Eucharystycznego Ruchu Młodych.
  6. W piątek Dzień Nauczyciela – zapraszam na modlitwę różańcową w ich intencji w podziękowaniu za wszelkiego dobro, które przez nich jest naszym udziałem.
  7. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele i na stronie internetowej naszej parafii.