Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą 15.10

 1. W tym tygodniu wspominamy: Poniedziałek 16.10 – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, Wtorek 17.10 – św. Ignacego Biskupa, Środa 18.10 – św. Łukasza Ewangelistę, Piątek 20.10 – św. Jana Kantego. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
 2. Dziś obchodząc kolejny Dzień Papieski, nie tylko naszą modlitwą ale także naszą ofiarą wspomagamy bardzo zdolną pochodzącą z terenów wiejskich młodzież, z niezamożnych rodzin, budując przez to żywy pomnik dla św. Jana Pawła II. Przed Kościołem można wesprzeć to dzieło.
 3. W przyszłym roku w naszej parafii, odbędą się Misje. Ostatnio w naszej parafii, Misje były w 1999 r., czyli 24 lata temu. Krzyż misyjny który jest przy bramie Kościoła o tym przypomina. Według zaleceń Episkopatu, Misje powinny odbywać się co 10 lat, więc jesteśmy mocno do tyłu. Misje będą trwały od 25 lutego (II Niedziela Wielkiego Postu), do 01 marca
  i poprowadzi je Ojciec Redemptorysta z Gdańska – Ks. Antoni Paździorko. W przyszłą Niedzielę będziemy Go gościć w naszej parafii by nas wcześniej przygotować do tego wyjątkowego czasu.
 4. Od dziś przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Proszę by przy wpisywaniu podać przed która Mszą mają być wyczytane.
 5. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze, książkowe w cenie 35 zł. Jest to kalendarz który podpowiada kiedy powinny być terminy siewów
  i sadzenia na podstawie faz księżyca.
 6. Wczoraj podcinano (modelowano) tuje wokół Kościoła. Dziękuje za tą pracę Rycerzom św. Jana Pawła II, Robertowi i Rafałowi
 7. Zmarł Władysław Kułaga ze Skorzowa lat 99, pogrzeb we Wtorek o godz. 15.00
 8. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.