Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę zwykłą 01.10

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu wspominamy: Poniedziałek 02.10 – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów, Środa 04.10 – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, Czwartek 05.10 – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, Sobota 07.10 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  2. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w nabożeństwach Różańcowych od jutra o godz. 17:00, natomiast w Niedzielę o godzi. 14:30.
  3. Na następną sobotę organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Jędrzejowa. Wyjazd z pod Kościoła o godz. 8:30, powrót około 15:00. Proszę aby Zelatorki z poszczególnych Kół podały ilość osób.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek i I Sobota miesiąca – nabożeństwo Pierwszoczwartkowe o godz. 16:30 o 17:00 Różaniec o 17:30 Msza Święta. W I Piątek możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania od 16:30. A w I Sobotę nabożeństwo Wynagradzające N.M.P. o godz. 16:30 a Msza Święta wynagradzająca na pielgrzymce w Jędrzejowie. W I Piątek miesiąca o godz. 18:00 spotkanie Rycerzy św. Jana Pawła II Wielkiego.
  5. Wczoraj w Białymstoku odbył się pogrzeb długoletniego Biskupa Ordynariusza naszej Diecezji Bp. Stanisława Szymeckiego, który odszedł do wieczności w wieku 100 lat. Proszę o modlitwę w jego intencji.
  6. Ksiądz Biskup Jan Piotrowski powierzył funkcję Ks. Proboszczowi naszej parafii funkcję diecezjalnego Duszpasterza Rolników. W związku z tym Ks. Proboszcz czasami w ciągu roku będzie poza parafią.
  7. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.