Ogłoszenia parafialne na XXV Niedziele zwykłą 18.09

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – wspomnienie św. Męczenników Koreańskich Andrzeja, Pawła i towarzyszy; środa – Święto św. Mateusza Apostoła; piątek – wspomnienie św. Ojca Pio. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W sobotę 1 października organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych. Tym razem odbędzie się do Sanktuarium MB Loretańskiej w Piotrkowicach. Proszę, by w przyszłą niedzielę zelatorki poszczególnych kół podały do zakrystii liczbę osób, które chcą pojechać – koszt 20 zł. Pod tym adresem znajdziemy więcej informacji: https://www.diecezja.kielce.pl/pielgrzymka-roz-rozancowych
  3. Od jutra Msze Święte popołudniowe będą przesunięte o godzinę wcześniej, czyli na godzinę 17.00. Ks. Proboszcz w czasie urlopu codziennie będzie odprawiał Msze Św. w intencji parafian.
  4. W najbliższy piątek zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego na godzinę 19.00.
  5. Na cele parafialne, czyli renowację ambony i prace na cmentarzu w tym tygodniu zostało złożonych 3050 zł. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom!
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.