Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę zwykłą 17.09

  1. W tym tygodniu wspominamy: Poniedziałek 18.09 – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Środa 20.09 – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, Czwartek 21.09 – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, Sobota 23.09 – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  2. Przypominamy, 30 września w parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju, odbędzie się XXIII Diecezjalny Dzień Ministranta. Zapraszamy wszystkich ministrantów na ten dzień z naszej parafii.
  3. Komunikat Policji Komendy Powiatowej w Busku-Zdroju. Nie dajmy się zwieść oszustom. W związku z powtarzającymi się przypadkami oszustw, których ofiarami stają się osoby starsze, samotnie mieszkające i często nazbyt ufne, apelujemy do Państwa o ostrożność, czujność i rozsądek w kontaktach z osobami obcymi, kontaktującymi się z nami telefonicznie, które zainteresowane są otrzymaniem od nas pieniędzy. Pełna treść „komunikatu” został umieszczona w gablocie parafialnej.
  4. Intencje w gablocie i na stronie internetowej parafii.