Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę zwykłą 10.09

  1. W tym tygodniu wspominamy: Środa 13.09 – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, Czwartek 14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Piątek 15.09 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Sobota 16.09 – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa
  2. 30 września w parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju, odbędzie się XXIII Diecezjalny Dzień Ministranta. Zapraszamy wszystkich ministrantów na ten dzień z naszej parafii.
  3. Proboszcz w czasie urlopu, codziennie odprawia Mszę Świętą w intencji parafian.
  4. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, które będzie 13 września tj. w środę. Msze Święte, popołudniowe od tego dnia będą o godzinie 1700
  5. Dzisiaj tj. 10 września o godz. 10.00 będzie miała miejsce Uroczystość beatyfikacji Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z siedmiorgiem ich Dzieci. Uroczystość odbędzie się w miejscowości Markowa w archidiecezji przemyskiej. Od dziś będziemy mogli się modlić za ich wstawiennictwem do Boga. To wielkie wydarzenie dla nas Polaków i powód do wielkiej dumy jaką była dla narodu Poslkiego rodzina Ulmów.
  6. Intencje w gablocie i na stronie internetowej parafii.