Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę zwykłą 4.09

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – św. Melchiora; czwartek – święto Narodzenia NMP; piątek – św. Piotra Klawera. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia!
  2. Dziękujemy przedstawicielom Wyższego Seminarium Duchownego z Kielc – diakonowi Grzegorzowi Petrusowi oraz ks. prof. Michałowi Olejarczykowi za obecność, wspólną modlitwę i wygłoszone słowo Boże; a wszystkim parafianom za wszelkie materialne wsparcie naszej uczelni. Proszę również tradycyjnie o zbiórkę płodów rolnych na wsparcie WSD.
  3. W piątek na godzinę 19.00 zapraszamy wszystkich członków ale i nowych chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego!
  4. Dziś ks. proboszcz uczestniczy w Ogólnopolskich Dożynkach na Jasnej Górze.
  5. Od następnej niedzieli rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej dzieci klas 3 oraz do sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas 7 i 8. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. po Mszy Św. o godzinie 10.00; spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców po Mszy Św. o godzinie 15.00.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz w zakładce intencje na stronie naszej parafii.