Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę zwykłą

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: : we wtorek – św. Benedykta, w środę – św. Brunona, w czwartek – św. Męczenników Andrzeja i Benedykta, w piątek – św. Kamila, w sobotę – św. Bonawentury. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!

2.W przyszłą niedzielę będziemy w naszej parafii przeżywać Uroczystość Odpustową ku Czci Matki Bożej Szkaplerznej – uroczystości będzie przewodził ks. dr Miłosz Hołda – wykładowca z Kielc.

Zapraszam do licznego udziału by jak najpełniej oddać cześć NMP z Góry Karmel.

– szczególnie liczymy na asystę czyli ministrantów, strażaków z pocztem sztandarowym, Rycerze św. JPII, panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Koło Różańcowe, orkiestrę parafialną, dzieci do sypania kwiatków.

Na placu kościelnym będą się prezentować parafianie ze zdrową żywności m. in. Oleje z Olejarni Zagłoby i różne słodkości oraz Miody z Kameduł.

A w związku z odpustem proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła tym razem mieszkańców Mikułowic nr 207-238 i 338ABC – zapraszam w sobotę na godz. 9.00

3. A w czwartek kolejne nabożeństwa fatimskie – zapraszam na godz. 18.00  

4. W tym roku poza renowacją głównego ołtarza do renowacji oddałem także krzyż z cmentarza, jest to olbrzymi krzyż, sam corpus czyli postać Jezusa Chrystusa ma 220 cm – wiem że za dużo jak na jeden rok, ale po kilku latach składania wniosków o dofinansowanie teraz właśnie przyznano dotacje z Ministerstwa – 50 tys. złotych, my mamy dopłacić 12 tys. złotych

Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele i na stronie internetowej naszej parafii.