Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą 3.07

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Elżbietę Portugalską; środa – św. Teresę Marię Ledóchowską; piątek – św. Jana z Dukli. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Następna niedziela to w naszej parafii “Niedziela Grobowa”. Tuż przed odpustem będziemy się modlić za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. uroczysta Msza Święta na cmentarzu o godz. 12.00; pozostałe Msze Św. w kościele. Tak jak to jest w wielu parafiach również u nas po raz czwarty spotykamy się na cmentarzu, by objąć pamięcią i modlitwą tych, którym dużo zawdzięczamy. Bardzo proszę, by zadbać o porządek na grobach i wokół nich. Proszę także o segregację śmieci, by do metalowych kontenerów wrzucać tylko znicze i wkłady świec.
  3. Rozpoczęły się prace renowacyjne przy ambonie – została odrobaczona i wyczyszczona. Przewidywany termin odbioru to nasz odpust.
  4. Zmarła Natalia Janiec ze Skorzowa l. 88 – pogrzeb we wtorek o godzinie 16.00.
  5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele i na stronie internetowej naszej parafii.