Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę zwykłą 26.06

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – św. Ireneusza; środa – św. Apostołów Piotra i Pawła; piątek – św. Ottona bp. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W tym tygodniu w swoje imieniny obchodzą posługujący w naszej parafii p. kościelny Ireneusz, p. organista Paweł i p. gospodyni Lucynka. Msza Św. w ich intencji będzie sprawowana w uroczystość św. Piotra i Pawła, czyli w środę o godz. 10.00. Msze Św. w Uroczystość Piotra i Pawła o godz. 10.00 i o 18.00. Msza zbiorowa w intencji zmarłych – zapraszam do licznego udziału.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo I Sobotnie o godz. 17.15, a o 18.00 Msza Św. W I piątek miesiąca spowiedź o 17.30, a o 18.00 Msza Św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Od dziś można zapisywać się na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, a także na pielgrzymkę rowerową. Zapisy wyłącznie on-line. Szczegóły u ks. Michała, który też wybiera się na pielgrzymkę pieszą.
  5. Przypominam, że za 2 tygodnie przed odpustem czyli 10 lipca będzie Niedziela Grobowa. Szczegóły tydzień przed.
  6. Na cele parafialne, czyli renowacje ambony, założenie kostki, nagłośnienie na cmentarzu wpłynęło 700 zł od 4 rodzin.
  7. Intencje na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.