...
Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą

  1. W tym tygodniu wspominamy – jutro świętego Benedykta, we wtorek – św. Brunona; środa – św. Pustelników Andrzeja i Benedykta; czwartek – św. Kamila; piątek – św. Bonawenture; sobota – NMP z Góry Karmen (Odpust Parafialny) .Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  2. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci NMP z Góry Karmen, uroczystościom będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ksiądz profesor KUL Stanisław Dyk. Msze Święte przed południem będą o godzinie 8.00, 10.00 i  o 12.00 uroczysta suma oraz o godzinie 15.00. Po mszy o godzinie 10.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej.  Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy by jak najpełniej oddać cześć Matce Bożej Szkaplerznej – szczególnie liczymy na asystę czyli ministrantów, strażaków ( jest dzień wolny, więc ufam że ich nie zabraknie), zapraszam także panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Kół Różańcowych, Orkiestrę Parafialną i dzieci do sypania kwiatów. Poza kramami i karuzelą, która zapowiedziała swoją obecność, na placu kościelnym będą parafianie ze zdrową żywnością między innymi oleje, miody i inne niespodzianki.
  3. W związku z odpustem proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła i wszystkiego wokół, tym razem proszę o pomoc Mikułowice ulica Szkolna od numeru 117 do 132 – zapraszam w piątek na godzinę 18.30, jeśli ktoś nie może o tej godzinie to zapraszam na godzinę 16.30.
  4. Trwają prace przy odrestaurowaniu ambony, okazuje się, że kornik tak zaatakował, że trzeba było jeszcze raz wykonać trucie ( ale my się nie musimy obawiać bo środek jest szkodliwy przez jedną godzinę). Na te cele, jak i położenie kostki na cmentarzu, odmalowanie kaplicy i nowe nagłośnienie wpłynęło osiem ofiar w wysokości 2200 złotych.
  5. Intencje mszalne dla zainteresowanych wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii, tylko dodam, że 13 lipca jest kolejne Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszam.
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.