Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę zwykłą 18.06

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Romualda; środa – św. Alojzego Gonzagę; sobota – Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela; wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W tym tygodniu zostały zakończone prace przy zabezpieczaniu i renowacji ogrodzenia wokół kościoła. Natomiast z ołtarza głównego zabrano kolejne elementy do renowacji. 
  3. W najbliższą sobotę w uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela ks. proboszcz z Zagości zaprasza na odpust parafialny. 
  4. Olejarnia Zagłoby w Mikułowicach zaprasza natomiast na Kulinarne spotkanie, które odbędzie się w Niedzielę 25 czerwca. Początek o godz. 12.00 – w programie kuchnia i muzyka grecka oraz gość specjalny od godz. 15.00 – Karol Okrasa. 
  5. W piątek o godz. 21.30 Stowarzyszenie Miłośników Szańca i Centrum Kultury w Busku Zdroju zaprasza na plenerowy spektakl teatralny pt. “Noc Kupały”. Tradycyjnym już miejscem spotkania będzie Szaniec nad stokiem. 
  6. Przypominam, że w sobotę w Jędrzejowie w Klasztorze o. Cystersów odbędzie się V zjazd Sołtysów i Liderek KGW. Uroczystej Mszy św. o godz. 12. będzie przewodniczył obecny dziś wśród nas Arcybiskup Henryk Jagodziński.
  7. W następną niedzielę w naszej parafii będzie “Dzień Seminaryjny”. Będziemy wspierać swoją modlitwą i materialnie nasze Kieleckie Seminarium Duchowne. Swoją obecność na całą niedzielę zapowiedział sam Rektor WSD – ks. dr hab. Paweł Tambor. 
  8. Nasz Pan organista jest chory, zastępuje go syn Piotrek. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i prosimy dla niego o modlitwę.
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.