Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – św. Ireneusza; czwartek – św. Apostołów Piotra i Pawła; Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W czwartek uroczystość św. Piotra i Pawła, tego dnia Msza Imieninowa w intencji pana organisty Pawła, pani gospodyni Lucyny i pani katechetki Alicji godzinie 10.00. Zapraszamy!
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I sobotę miesiąca – nabożeństwo o godzinie 17.00, a o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP oraz zbiorowa w intencji zmarłych.
  4. W dniu dzisiejszym przeżywamy w naszej parafii Dzień Seminaryjny. Wyrazy wdzięczności kierujemy do księdza rektora Pawła Tambora oraz kleryka Grzegorza, którzy przez cały dzisiejszy dzień modlą się z nami w intencji powołań oraz głoszą Słowo Boże! Niech Duch Święty nieustannie umacnia w pełnionej posłudze, a Matka Boża ma w swojej opiece. Mamy nadzieję, że nasze modlitwy zostaną wysłuchane i także z naszej wspólnoty ktoś odpowie na głos Bożego wezwania!
  5. Zmarła Bolesława Grochowina z Podgaja. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.00.
  6. W tym tygodniu zostały złożono jedną ofiarę na cele parafialne w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  7. Intencje mszalne znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii!