Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę zwykłą 12.02

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – św. Cyryla i Metodego; Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!

2. KOMUNIKAT Księży Biskupów

Podejmując inicjatywę ks. abp. Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, zwracamy się do wszystkich wiernych świeckich i duchownych Diecezji Kieleckiej o modlitwę za ofiary i poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. W niedzielę 12 lutego br. podczas wszystkich Mszy świętych prosimy o dołączenie do modlitwy wiernych specjalnego wezwania w tejże intencji.

Prosimy także o przeprowadzenie zbiórki na pomoc poszkodowanym po każdej Mszy świętej w niedzielę 19 lutego br. i przekazanie zebranych środków na konto Caritas Diecezji Kieleckiej (konto: ING – Bank Śląski nr 21 1050 1416 1000 0005 0011 5811) lub do kasy Caritas. Następnie zostaną one przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska.

Z darem modlitwy Biskupi Kieleccy

3. W najbliższy czwartek 16 lutego odbędzie się mierzenie strojów komunijnych. Zapraszamy do WDK w Szańcu odpowiednio, na godzinę 16.15 chłopców, a na godzinę 17.00 – dziewczynki.

4. Zmarł Zenon Wojciechowski z Młyn – Pomykowa. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00.

5. Intencje mszalne znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii!