Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę zwykłą 5.02

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Pawła Miki i towarzyszy; piątek – Wspomnienie św. Scholastyki; sobota – Matki Bożej z Lourdes; Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, a więc także Międzynarodowy Dzień Chorych. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwach o osobach chorych, cierpiących, starych, samotnych i poświęćmy im więcej czasu niż zwykle. 
    Jeśli ktoś miałby takie życzenie, to mogę nawiedzić osoby chore z sakramentami – zainteresowani mogą zgłosić chęć w zakrystii bądź telefonicznie. 
  3. Ruchoma szopka będzie dostępna do następnej niedzieli.
  4. Dziękujemy artystce z Ukrainy – Żanie Żarkowej, która po Mszy Św. o godz. 10.00 zagrała przepiękny koncert kolęd i pastorałek, zarówno polskich jak i ukraińskich. Dziękujemy za podzielenie się wielkim talentem. 
  5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.