Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na IV Niedziele zwykłą 29.01

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – św. Jan Bosko; czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej); piątek – św. Błażeja; Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. o godz. 8.00, 10.00 i 16.00. Dzieci klas III będą miały poświęcone świece i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. Na pozostałych Mszach będzie poświecenie gromnic. Taca w tym dniu jest przeznaczona na pomoc zakonom kontemplacyjnym. 
  3. W tym tygodniu przypada też I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania; w I Sobotę także o 15.00 Nabożeństwo pierwszosobotnie; a w pierwszy piątek od godz. 15.15 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, a o 16.00 Msza Święta.
  4. W związku z tym, że przedłużamy czas oglądania szopki, by skorzystali przybywający na ferie w następną Niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu wokalistki i skrzypaczki Żany Żarkowej z Ukrainy. Po koncercie chętni będą mogli zakupić płyty. 
  5. Nowy ks. dziekan z Buska-Zdroju ks. Andrzej Jankoski organizuje w weekend majowy pielgrzymkę do Medzugorie i okolic – szczegóły w gablocie.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.