Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na Objawienie Pańskie 6.01

 1. Od kilku lat mieliśmy w naszej parafii Orszak Trzech Króli, ale w tym roku ze względu na pandemię Trzech Króli możemy zobaczyć tylko w szopce.
 2. Dziękuję za ofiary na tacę, które jak zawsze w Objawienie Pańskie 6.01 przeznaczone są na cele misyjne.
  Za chwilę nastąpi poświęcenie kredy i kadzidła, które przynieśliście, ale także przygotowanego przez młodzież z KSM naszej parafii. Przygotowane zestawy będziemy mogli nabyć przed kościołem – ofiary, które przy tej okazji składamy przeznaczone są na ich działalność. Dając znak naszej wiary wypiszmy na naszych drzwiach otrzymaną kredą K+M+B (C+M+B) 2022 – Chryste Błogosław temu domowi!
 3. Przypominamy, że w tym roku nie ma tradycyjnej kolędy, ale spotykamy się na Mszy Świętej Kolędowej w intencji mieszkańców konkretnej miejscowości. Za nami już trzy miejscowości, bardzo dziękuję za liczną obecność – z każdej miejscowości było ponad 2/3 rodzin. Dziękuję za złożone przy tej okazji ofiary mieszkańcom  Kameduł, Zwierzyńca i Młyn, które przeznaczone są na renowacje ołtarza Św. Izydora i dzwonnicy. Dziękujemy za złożone ofiary i za zrozumienie.
  Jutro na godz. 17.00 zapraszam mieszkańców Galowa.
  Natomiast w sobotę Mikułowice, z tym, że w związku z obostrzeniami sanitarnymi odbędą się dwie Msze Święte.
  Na godzinę 16.00 zapraszamy mieszkańców Mikułowic z ul. głównej od BP do Nowego Folwarku.
  Na godzinę 17.00 zapraszamy mieszkańców Mikułowic Wschodnich, Starej Wsi i ul. Szkolnej. Przepraszam za małą korektę, ale po konsultacjach z p. sołtys i mieszkańcami stwierdziłem, że tak będzie roztropniej. Ufam, że tak jak w ubiegłym roku nie zawiedziecie.
  Jeśli ktoś chciałby poświęcić nowy dom, albo spotkać się w tradycyjnej formie to wciąż jest taka możliwość – chęć proszę zgłosić w zakrystii bądź telefonicznie.
 4. Bardzo dziękuję ks. dr Karolowi Zeganowi – dyrektorowi wydziału katechetycznego w naszej diecezji, za głoszone Słowo Boże i wsparcie nas w dzisiejszej uroczystości.