Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: środa – św. Hilarego z Poitres; sobota – św. Pawła Pustelnika. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. Po Uroczystości Trzech Króli były jeszcze trzy spotkania kolędowe tzn. Msze Święte w intencji mieszkańców, rodzin z Galowa i Mikułowic oraz w intencji zmarłych z tych rodzin. Bardzo dziękuję za liczne przybycie i za ofiary złożone na cele parafialne i kolędę z Galowa i Mikułowic (cele parafialne to odrestaurowanie ołtarza św. Izydora oraz odnowienie dzwonnicy wraz z założeniem zegarów).
    Na ten tydzień zapraszamy kolejne miejscowości:
    Poniedziałek godz. 17.00 – Uników
    Wtorek godz. 17.00 – Słabkowice
    Środa godz. 17.00 – Skorzów
    Czwartek godz. 17.00 – Podgaje i Kozina
    Piątek godz. 17.00 – Szaniec
    Sobota godz. 17.00 – Nowy Folwark i Włodarka
    Bardzo prosimy, by przed rozpoczęciem Mszy Świętej zapalić świeczkę na przygotowanym świeczniku dziękczynnym w intencji swojej rodziny, tak jak zapalamy na stole, gdy ksiądz przychodzi do domu na tradycyjną kolędę.
    Zachęcamy także do przyniesienia wody w buteleczkach z ubiegłego roku, by została poświęcona.
    Ci, którzy chcieli by poświęcić ich nowy dom, by tam gościło Boże błogosławieństwo, to proszę to zgłosić w zakrystii lub telefonicznie. Możliwa jest też tradycyjna kolęda w reżimie sanitarnym po wcześniejszym zgłoszeniu.
  3. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przy kościele.