Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na IV Niedziele Zwykłą

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Jana Bosko; środa – Święto Ofiarowania Pańskiego; czwartek – św. Błażeja; sobota – św. Agaty. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo czwartkowe i pierwszo sobotnie godzinę przed Mszą Świętą (15.00), a Msze Święte o godz. 16.00. W pierwszy piątek 30 min przed Mszą Świętą służymy posługą w konfesjonale.
  3. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 8, 10 i 16.00. O godzinie 16.00 zapraszamy dzieci klas 3, odbędzie się poświęcenie świec i rozdanie modlitewników w ramach przygotowania do przyjęcia I Komunii Świętej. Na pozostałych Mszach Świętych poświęcenie gromnic. Taca zbierana w tym dniu poświęcona jest na pomoc Zakonom Kontemplacyjnym.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedziela, Gość Niedzielny. Do zabrania także gratisowe Dobre Nowiny, a w nich artykuł o sakramencie chorych.
  5. W związku z Niedzielą Biblijną przed filarem, obok gazet do wzięcia są krótkie cytaty z Pisma Świętego. Zachęcamy, żeby wylosować sobie fragment, który będzie dla nas inspiracją na najbliższy tydzień. Niech Słowo Boże nieustannie nas inspiruje!
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii w zakładce intencje.