Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne 23.01 III Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Franciszka Salezego; wtorek – Nawrócenie Świętego Pawła; środa – św. biskupa Tymoteusza i Tytusa; piątek – św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!

2. W ubiegłym tygodniu była jeszcze jedna Msza Św. Kolędowa dla mieszkańców  Elżbiecina. Dziękujemy za przybycie i złożone ofiary na cele parafialne i kolędę. Jeśli ktoś chciałby poświęcić jeszcze nowy dom, albo kolędę w tradycyjny sposób to proszę to zgłosić w tym tygodniu w zakrystii albo telefonicznie.

3. Następna niedziela to ostatnia niedziela miesiąca, a więc tradycyjnie taca przeznaczona jest na koszty związane z ogrzewaniem kościoła, a w związku z tym, że koszty bardzo wzrosły, proszę o zrozumienie pamiętając, że płacimy trzykrotnie więcej niż gospodarstwa domowe.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych do przybliżenia w swoim życiu Słowa Bożego na spotkania Kręgu Biblijnego – najbliższe odbędzie się w piątek 28 stycznia o godzinie 19.15.

5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele i na stronie internetowej w zakładce intencje.