Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkanocna – Bożego Miłosierdzia

  1. W tym tygodniu nie wspominamy w liturgii świętych, ale wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Dziś w związku z Niedzielą Miłosierdzia, a więc patronalnym świętem Caritas przed kościołem możemy wesprzeć wszelkie bardzo liczne dzieła Caritas (diecezjalna Caritas wspomaga w ciągu roku regularnie 40 tys. osób) przez wrzucenie do puszki ofiary na powyższe cele.
  3. Robimy porządki wiosenne, również na cmentarzu; Cmentarz nasz prezentuje się pięknie, ale róbmy wszystko, by nadal tak było. Coraz częściej się niestety zdarza, że pojedyncze osoby składają śmieci koło furtki przy drodze na Młyny, a przecież śmietnik jest zaledwie kilkanaście kroków dalej. Naturalne wieńce składamy w wyznaczonym miejscu za grobami dziecięcymi.
  4. Pamiętajmy o reżimie sanitarnym: Maseczka – Dystans – Dezynfekcja. Przypominamy, iż jeśli jest zbyt wiele osób w kościele (1 osoba na 20 metrów kwadratowych) prosimy o zajęcie miejsca na ławkach przygotowanych na placu kościelnym, który jest bardzo dobrze nagłośniony.
  5. Intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej w zakładce intencje oraz w gablocie przy kościele.

Myśl na ten tydzień:

Uśmiech rozprasza chmury nagromadzone w duszy

św. Urszula Ledóchowska