Ogłoszenia parafialne Niedziela Wielkanocna 4.04

1. Życzenia. Najlepsze życzenia przekazuje także Burmistrz miasta i gminy Busko i pan Starosta.
  2. Dziękujemy też wszystkim za składane życzenia – te osobiste, i te telefoniczne oraz za produkty żywnościowe na stół wielkanocny.
  3. Pragnę też podziękować tym którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego i świąt:
    – Młodzieży z KSM – za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz prowadzenie czuwania w Wielki Piątek
    – Panu kościelnemu, Panu organiście, Przemkowi Służalskiemu, a nade wszystko głównemu koordynatorowi tych działań ks. Michałowi oraz za przygotowanie pięknej liturgii.
    – Dziękuję tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i Pani Beacie za zdjęcia, które będą na naszej stronie.
    – Dziękuję grupie z Podgaja od nr 40 do 50 za solidne posprzątanie kościoła.
  4. Jutro drugi dzień świąt. Msze Święte o godzinie 8, 10, 12 i 15. Swoją modlitwą i ofiarą będziemy wspierać tego dnia Katolicki Uniwersytet Lubelski. Zachęcamy do udziału we Mszy św. Jest to możliwe także na placu kościelnym, który jest bardzo dobrze nagłośniony, są przygotowane również ławki, tak aby tę godzinę w reżimie sanitarnym przeżyć jeśli nie w kościele to obok niego, pamiętając, że wewnątrz świątyni w nabożeństwach może według aktualnych restrykcji uczestniczyć 23 osoby.
  5. Intencje mszalne są na stronie internetowej parafii oraz wywieszone są w gablocie.

Ciąg dalszy ogłoszeń wielkanocnych…

1. Następna Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego – temat ten będziemy rozważać na liturgii, a przed kościołem będzie można złożyć datek na wszelkie dzieła, które podejmuje Caritas.
  2. Na cele parafialne czyli pracę związane z renowacją ołtarza świętego Izydora ofiarę złożyło 7 rodzin (1020 zł). Za każdy dar serca bardzo dziękujemy!