Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne 31.01.2021

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego; środa – wspomnienie św. Błażeja; piątek – wspomnienie św. Agaty; sobota – św. Pawła Miki i towarzyszy.
  2. W święto Ofiarowania Pańskiego Msze Święte o godzinie: 8; 10 i 16. Taca w tym dniu przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  3. W ubiegłą niedzielę ogłaszaliśmy, że mamy zamiar wymienić żyrandol w kaplicy bocznej. Kilka dni temu udało się zakupić bardzo podobny, który został już zamontowany. Jeśli kiedyś będziemy chcieli wymienić na mosiężny, to ten zawiesimy w kaplicy cmentarnej. Bardzo dziękujemy za bezinteresowną pomoc w zawieszeniu i innych prac związanych z elektryką panu Jarosławowi Wojciechowskiemu!
  4. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Msza Święta w I czwartek o godz. 16; o 15.15 rozpoczyna się w intencji powołań i kapłaństwa. W I piątek msza o 16, a od godz. 15.30 jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W I sobotę Msza Święta o godz. 16, o 15.15 rozpoczniemy adorację i różaniec.
  5. Przymiarka strojów dla dzieci mających przyjąć w tym roku pierwszą komunię odbędzie się 12 lutego.