Menu Zamknij

Ogłoszenia 7.02 V Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – św. Hieronim; środa – św. Scholastyka; czwartek – NMP z Lourdes; Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W czwartek będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Chorych. Pamiętajmy w swych modlitwach o osobach chorych, cierpiących, samotnych; W tym dniu poświęćmy im więcej czasu niż zwykle. Jeśli można kogoś z nich przywieźć do kościoła to zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16.00. Ks. proboszcz w intencji terminalnie chorych odprawi w tym dniu Mszę Świętą w Buskim hospicjum o godzinie 14.00.
    To hospicjum, jak i hospicjum Kieleckie będziemy mogli wspomóc materialnie w przyszłą niedzielę. Młodzież z KSM naszej parafii będzie zbierała datki (każdy ofiarodawca otrzyma słodkie serduszko bo to przecież 14 luty).
  3. Dzieci klas 3 będą miały przymiarkę stroi komunijnych w najbliższy piątek w WDK w Szańcu. Chłopcy o godzinie 16.00, natomiast dziewczynki o godzinie 16.30. Więcej szczegółów tutaj: https://parafiaszaniec.pl/przymiarka-strojow-dla-dzieci-przygotowujacych-sie-do-i-komunii-sw/
  4. Informacja dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – bardzo prosimy, aby w przyszłą niedzielę wszyscy kandydaci zostawili swoje indeksy w kościele, nie zabierając ich do domu. Zostaną one zwrócone w odpowiednim czasie.