Ogłoszenia parafialne na Niedziele Miłosierdzia Bożego 24.04

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – Święto św. Marka Ewangelisty; wtorek – Uroczystość św. Wojciecha; piątek – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej.
  2. Dziś w związku z Niedzielą Miłosierdzia przed kościołem będzie możliwość pomocy 20 letniemu Konradowi z Oleśnicy, który w wyniku choroby nowotworowej stracił lewą nogę, rodzina będzie zbierała datki na zakup protezy. Za ten dar serca z góry dziękujemy!
  3. Jutro wspominamy św. Marka, mojego patrona. Zapraszam na Mszę Świętą w mojej intencji, zamówioną przez grupy parafialne o godzinie 18.00. W tym dniu będzie też poświęcenie ziemniaków.
  4. Przypominam o organizowanej pielgrzymce do Ludźmierza i Zakopanego 4 maja (środa) – zapisy w zakrystii bądź telefonicznie.
  5. Następna Niedziela to już Maj. Nabożeństwo Majowe w przyszłą niedziele będzie połączone z niedzielą adoracyjną i odbędzie się na zakończenie Mszy Św.
  6. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy poświęcenie pól. Od godz. 15.00 Galów, później Uników. Drugi kapłan po zakończonej Eucharystii od godz. 16.30 Pomyków i Młyny.
  7. Jutro rozpoczniemy kolejne prace na cmentarzu. Po położeniu kostki na bocznych alejkach, będzie malowanie zewnętrznych części kaplicy.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – przy filarze Niedziela, Gość Niedzielny, a przy wyjściu z kościoła gratisowe Dobre Nowiny.
  9. Intencje mszalne znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii w zakładce intencje.