Msze Święte kolędowe (fotorelacja)

Na Msze Święte kolędowe gromadziliśmy się przez niemalże cały ostatni miesiąc o godzinie 17.00
Przed rozpoczęciem Eucharystii każda rodzina zapalała świeczkę, podobnie jak czynimy to podczas wizyty kolędowej w domu. Paląca się świeczka to symbol modlitwy wznoszącej się do Boga.
Podczas Eucharystii modliliśmy się zarówno o wszelkie potrzebne łaski dla mieszkańców danej miejscowości, jak i o życie wieczne dla tych, których odeszli już z tego świata.
Przypomnieliśmy sobie także o istocie spotkania wspólnoty na Eucharystii, w wyjątkowym roku, którego hasło brzmi "Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy"
W trakcie ofiarowania darów rodziny wspierały swoimi ofiarami kościół parafialny i ostatnie zrealizowane prace.
Po zakończonej Eucharystii każda rodzina otrzymywała "pakiet": wode święconą; widokówkę z kościołem parafialnym; obrazek prymicyjny i kartkę z obrzędem, który po mszy świętej dopełniały same rodziny w domu.
Szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniu wody święconej należą się członkom KSM! Za piękne zdjęcia dziękujęmy Patrycji Kopacz!