Menu Zamknij

Ogłoszenia 17.01

 1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara; w czwartek – św. Agnieszkę; w piątek- św. Wincentego – wszystkim solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszelkich potrzebnych łask!
 2. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc dla poszkodowanych w skutek trzęsienia ziemi w Chorwacji. Za każdy dar serca dziękujemy!
 3. Od jutra rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, jedność wszystkich wyznawców Chrystusa.
 4. Mamy prośbę, by zachować dystans gdy podchodzimy do przyjęcia komunii świętej (przynajmniej 1 metr). Podchodźmy spokojnie, zapewne dla nikogo nie zabraknie Pana Jezusa. Wciąż obowiązują nas względy sanitarne.
 5. Powoli kończymy Msze Święte kolędowe dla poszczególnych miejscowości. W przyszłą niedzielę ksiądz proboszcz podsumuje rok 2020 na polu duszpasterskim i materialnym oraz nakreśli plany na ten rok. Bardzo dziękujemy kolejnym miejscowościom za liczną obecność na tych mszach oraz sołtysom za ich zaangażowanie, informowanie i mobilizację; a także za ofiary złożone na cele parafialne.
  Nowy Folwark i Włodarka – ofiary złożyło 52 rodziny
  Młyny i Pomyków – 92 rodziny
  Słabkowice – 37 rodzin
  Uników – 44 rodziny
  Mikułowice Wschodnie – 16 rodzin
  Mikułowice ulica Główna (od stacji BP do Nowego Folwarku) – 60 rodzin
  Dziękujemy też za ofiary składane w ciągu roku oraz ofiary dla kapłanów.
 6. W następnym tygodniu na godz. 17 zapraszamy:
  Poniedziałek – Galów
  Wtorek – Szaniec (ul. Kielecka, Galowska, Floriańska, Strażaka, Baśniowa, Ścisła, Kąty, Zakątek, Podkamienica, Staropocztowa, Działkowa, Borowa)
  Środa – Szaniec (ul. Murowana, Studzienna, Młynek, Klin, Stok, Źródłowa, Organistówka, Kościelna, Jesionowa, Szkolna, Sportowa, Pagórek, Rajska, Klasztorna, Turystyczna)
  Czwartek – Elżbiecin
  Jeśli ktoś nie może być w konkretnym dniu, zapraszamy w innym, dogodnym terminie. Na wizytę indywidualną na wyraźne życzenie natomiast wciąż można umówić się osobiście lub telefonicznie.