Menu Zamknij

Życzenia z okazji Narodzenia Pańskiego

W tym szczególnym dniu, w którym wydarzył się niezwykły cud – małe dzieciątko Jezus zmieniło dzieje świata, raz na zawsze wyznaczając jego cele, chcemy złożyć wszystkim naszym parafianom najserdeczniejsze życzenia!

Życzymy otwartości serca na rodzącego się wciąż na nowo Boga, który chce nas wciąż pokrzepiać i przemieniać na lepsze. Niech Pan Was umacnia swoim pokojem i nadzieją, abyście mogli się Nimi dzielić wszędzie tam, gdzie ich brak. Niech wnosi radość, tam gdzie tyle realnych smutków. Niech Was obdarzy prawdziwym światłem, które nadaje sens temu, co trudne i niezrozumiałe. Niech Wasze codzienne życie przepełni Boża miłość płynąca z Betlejem.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia a nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie wiele łask oraz doświadczania każdego dnia Bożej mocy.

Z pamięcią w modlitwie,

Duszpasterze Parafii Wniebowzięcia NMP w Szańcu!