Menu Zamknij

Rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania – “BierzmoREKO”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
          Po raz kolejny zapraszamy do włączenia się w dzieło od lat prowadzone przez Kapłanów naszej diecezji we współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Diecezji Kieleckiej czyli “BierzmoREKO. Święte Góry Pana.” To weekendowa propozycja na wyjątkowe rekolekcje, podczas których młodzi – kandydaci do Sakramentu Bierzmowania będą mogli “wspiąć się” na 13 biblijnych wzniesień. W duchowej wspinaczce towarzyszyć młodzieży będą kapłani i ich nieco starsi koledzy i koleżanki dzielące się swoim świadectwem wiary i zaangażowania w życie wspólnoty. Rekolekcje odbywają się w Centrum Spotkań i Dialogu w Skorzeszycach, tej jesieni zaplanowane zostały dwa turnusy. Koszt uczestnictwa obejmujący: zakwaterowanie, wyżywienie i koszta organizacyjne to 220 zł. Poniżej przesyłam filmik promujący wydarzenie: https://fb.watch/fgSsQgH7R9/
TURNUS BierzmoREKO:
  • 7-9 października 2022 – zgłoszenia uczestników do końca września
Z kapłańskim pozdrowieniem i darem modlitwy
ks. Stanisław Lodziński
Asystent Diecezjalny KSM DK
Zachęcam do wzięcia udziału, sam także wybiorę się z chętną młodzieżą!
Zapisy u ks. Michała do 21 września!