Ogłoszenia parafialne Niedziela Palmowa 28.03.2021

1. Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich ze Słabkowic, za to, że w tym trudnym czasie przygotowało tą piękną palmę wielkanocną!
  2. Jeśli ktoś w czasie rekolekcji nie skorzystał z sakramentu pokuty, to będziemy spowiadać do środy włącznie (w poniedziałek w czasie adoracji najświętszego sakramentu od 18.30 do 19.30), a na indywidualną prośbę do Wielkiej Soboty.
  3. Na sobotę proszę kolejną grupę z Podgaja od nr 40-50 o pomoc w posprzątaniu kościoła, oraz te rodziny, które wcześniej nie mogły być – rozpoczynamy o godz. 12.30 (po poświęceniu pokarmów).
  4. Porządek obchodów Triduum paschalnego jest umieszczony tutaj. Przypominamy o obostrzeniach sanitarnych – maseczka, dystans, dezynfekcja.
    Gdy w kościele będzie zbyt dużo osób (może być 1 os./20 m2) – zachęcamy do udziału w Mszy Świętej czy Liturgii na rozległym placu kościelnym, który jest bardzo dobrze nagłośniony.
  5. Przypominamy, że po zmianie czasu Msze św. w ciągu tygodnia będą o godzinie 18.00.
  6. Intencje mszalne są na stronie internetowej parafii (tutaj) oraz w gablocie przy kościele.