Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXXIV Niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2023

  1. W tym tygodniu wspominamy: Czwartek – św. Andrzeja. Jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. W najbliższy Piątek, to pierwszy Piątek miesiąca. Msza Święta Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 16.00. Pół godziny wcześniej będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. W pierwszą sobotę miesiąca, Msza Święta także o 16.00 ale godzinę wcześniej zapraszamy do udziału w nabożeństwie pierwszych sobót miesiąca przed Najswiętszym Sakremnetem. Szczególnie prosimy o udział i zaangażowanie siostry z Kół Różańcowych.
  3. Następna Niedziela to pierwsza Niedziela Adwentu (rozpoczynamy nowy rok liturgiczny). Tradycyjnie w tym dniu będą poświęcone opłatki na stół Wigilijny które będzie roznosił nasz Pan organista.
  4. Na cmentarzu ustawione są dwa wozy, na które proszę składać chryzantemy, oczywiście bez doniczek bo potem są one wywożone na uprawne pole. Bardzo proszę by ich nie składać w innych miejsach.
  5. W zakrystii są do nabycia rolnicze kalendarze książkowe.
  6. Dziś przed Kościołem można wesprzeć duszpasterstwo młodzieży naszej diecezji i wyjazd na kolejne spotkanie młodych. Za każdy dar serca bardzo dziękujemy. 
  7. W swoich modlitwach pamiętajmy o osobach które w przyszłych tygodniu (29 listopad) rozpoczną rekolekcje indywidualne zmierzające do oddania swojego życia Jezusowi przez Maryję. W zakrystii są jeszcze książki związane z tymi rekolekcjami. Zapraszamy do udziału.
  8. Intencje w gablocie i na stronie internetowej parafii.