Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę zwykłą 27.08

  1. W tym tygodniu wspominamy – Wtorek Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela; w Sobotę – Świętego Stefana – Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca – Msza Święta ku Czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 18, pół godziny wcześniej możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. W I Sobotę miesiąca o godz. 17 rozpocznie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, w tym czasie zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed rozpoczęciem Nowego Roku Szkolnego, a Msza Święta w ich intencji oraz nauczycieli będzie w Niedzielę o godzinie 12.
  3. We wtorek wyjeżdżamy na Pielgrzymkę, wyjazd o godzinie 8:30, pół godzinie wcześniej spotkamy się w Kościele na Mszy Świętej.
  4. Jeszcze raz witam nowego Księdza Wikariusza – jest nim Ks. Grzegorz Petrus pochodzący z parafii Łopuszno koło Kielc. Jest to pierwsza Księdza parafia, parę miesięcy wcześniej przyjął Święcenia Kapłańskie w Kieleckiej Katedrze. Życzymy Księdzu Grzegorzowi dużo mocy, zapału i zdrowia by Twoja posługa przynosiła błogosławione owoce dla Ciebie i dla nas – Szczęść Boże.
  5. Na cele parafialne czyli remont ołtarza głównego wpłynęło pięć ofiar w wysokości – 850 zł. Dziękujemy za zrozumienie.
  6. Intencje w gablocie i na stronie internetowej parafii.