Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną 14.05

  1. W tym tygodniu wspominamy: wtorek – św. Andrzeja Bobolę; w sobotę – św. Bernardyna; Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia!
  2. Jutro rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Św. Próba w poniedziałek o 16.30. W czwartek o 16.30 pierwsza spowiedź dla dzieci i ich rodziców oraz rodzin. W czwartek też sprzątanie kościoła i terenu wokół; jeden z ojców już pięknie wyczyścił daszki na murze wokół kościoła. W sobotę Uroczystość I Komunii Świętej o godzinie 12. 
  3. Msza Święta w intencji pielgrzymów do Kałkowa i na Święty Krzyż w przyszłą niedzielę o godzinie 10.00.
  4. W szpitalu w Częstochowie zmarł nasz kościelny, katecheta p. Janusz Tomaszewski. Jego pogrzeb odbędzie się jutro w Zaborowicach koło Końskich o godzinie 15.00. Msza Święta w Jego intencji w naszej parafii w następną niedzielę o godzinie 15.00.
  5. Zapraszamy wszystkich młodych (i tych, którzy się młodo czują) na ogólnopolskie spotkanie młodych na Polach Lednickich. Wyjazd 3 czerwca o 5.15; powrót w niedzielę 4 czerwca w porannych godzinach (około 7.00.). Jest to wydarzenie religijne gromadzące ludzi z całej Polski. Koszt 150 zł. (Przejazd, pakiet pielgrzyma + ubezpieczenie). Więcej szczegółów i zapisy u ks. Michała. Szczegółowy plan na zdjęciu poniżej!
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.