Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną 7.05

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, głównego Patrona Polski; wtorek – Święto NMP Matki Łaski Bożej; sobota – wspomnienie NMP z Fatimy; Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami do Bierzmowania i ich rodzicami. Obecność obowiązkowa. Przypominamy o uczestnictwie w Nabożeństwach Majowych. 
  3. W najbliższą sobotę organizuję pielgrzymkę do Kałkowa i na Święty Krzyż (więcej informacji w zakładce pielgrzymki). Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca, chętni mogą zgłosić się telefonicznie.
  4. Dzisiaj poświęcenie pól: Jeden kapłan od godziny 16.15 Skorzów, około 17.00 Słabkowice, a około 18.00 Podgaje i Kozina; drugi kapłan: od godziny 16.15 Elżbiecin, Mikułowice, ok. 17.30 Nowy Folwark, ok. 18.00 Kameduły.
  5. Intencje mszalne znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.