Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu 26.03

1. W tym tygodniu w liturgii nie wspominamy żadnego ze świętych, ale wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje Wielko Postne, które trwać będą do wtorku włącznie. Starajmy się tak zorganizować czas, by znaleźć godzinę czasu na spotkanie tu w Kościele.
    Program jest jak w ubiegłych latach.
    8.30 – Msza Św. z nauką dla dorosłych
    10.30 – Msza Św. z nauką dla dzieci
    12.00 – Msza Św. z nauką ogólną
    17.30 – Msza Św. z nauką dla dorosłych i młodzieży.
    We wtorek dzień spowiedzi 9-12.30 i od 15.30 do 18.00. Jeśli chodzi o porządek Mszy Św. to jest podobny, z tym, że o godz. 12.00 Msza Św. dla starszych i chorych z sakramentem Namaszczenia Chorych. Jeśli kogoś nie da się przywieźć proszę zgłosić w zakrystii i będziemy u chorych w piątek od 9.00.
    We wtorek także dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00, a ostatnia o 17.30. Taca w tym dniu jest przeznaczona dla Ojca rekolekcjonisty.
  3. W najbliższy Piątek Droga Krzyżowa ulicami Szańca. Proszę o przygotowanie krzyża i niesienie Go, aż do cmentarza, gdzie będzie wkopany mieszkańców Mikułowic.
  4. W następną niedzielę 2kwietnia obchodzimy Niedzielę Palmową – poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00, natomiast o 18.00 Msza Święta.
  6. W przyszłą Niedzielę przypada 18 rocznica śmierci Św. Jana Pawła II. W tym dniu będzie w naszym kościele dodatkowe spotkanie modlitewne – szczegóły zostaną podane w przyszłą niedzielę.
  7. Wpłynęły ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego – Kameduły – 220 zł, Galów – 250 zł; Młyny i Pomyków – 610 zł; Mikułowice – 1600 zł, w tym Mikułowice Wschodnie 950; Skorzów 250; Słabkowice 210. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Zmarł Piotr Domagała ze Zwierzyńca – pogrzeb we wtorek o godz. 14.30.
  9. Intencje na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele oraz na naszej stronie parafialnej.