Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Świętej 12.06

  1. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Antoniego z Padwy; wtorek – bł. Michała Kozala; czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; piątek – św. brata Alberta. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!
  2. Jutro kolejne nabożeństwo Fatimskie. Początek godzina 18.00.
  3. W najbliższy czwartek Boże Ciało – Msza Św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.30. Nie będzie Mszy Św. o godzinie 15.00. Po Mszy Świętej o 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami Szańca do 4 ołtarzy, które proszę, by przygotowali mieszkańcy Szańca. I przy Domu Kultury; II przy szkole; III przy składzie budowlanym; IV przy ogrodzeniu straży pożarnej.
  4. W związku z rozpoczętym Kongresem Eucharystycznym od środy pół godziny przed Mszą Świętą będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu z indywidualną adoracją, na zakończenie będzie litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt oddania.
  5. Na cmentarzu przy głównym wejściu pojawiła się tabliczka z informacją o naszej wyszukiwarce pochowanych. Na tabliczce jest również kod QR – można go zeskanować za pomocą nowszej wersji telefonu, a on przekieruje nas na stronę cmentarza. Na starszych telefonach można ściągnąć specjalną aplikacje.
  6. Na cele parafialne czyli renowację ambony wpłynęło 8 ofiar w wysokości 1450 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać!
  7. Dziękuję wczorajszym pielgrzymom do Lichenia za ich piękną postawę wiary i radości. Msza Święta w ich intencji i ich rodzin będzie w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przy kościele i na stronie parafialnej w zakładce intencje.