Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego część 2

  1. Następna Niedziela, to niedziela Miłosierdzia. Temat ten będziemy rozważać na Liturgii a przed Kościołem będzie można złożyć datek na wszelkie dzieła które podejmuje Caritas.
  2. W związku ze zmianą czasu od jutra Msze Święte o godz. 18:00. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszy czwartego i Pierwszą Sobotę adoracja o godz. 17:00 – w Pierwszych Piątek pół godz. Przed Mszą Święta możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00.
  3. Od jutra rozpoczynamy prace związanych z budową nowego muru przy cmentarzu.
  4. W tym tygodniu będą dwa pogrzeby. W środę o godz. 14:00 Ryszarda Zapalskiego z Szańca a w piątek Dionizego Kowala z Podgaja o godz. 15:00.
  5. Na stornie internetowej parafii możemy zobaczyć zdjęcia z całego Triduum Paschalnego – warto się odnaleźć.
  6. Wokół muru Kościelnego a właściwie to we wnękach muru mamy już wykonanych 11 kamiennych figur świętych. Każda z nich kosztowała 7-8 tys.
    Jedna z nich a mianowicie figura św. Izydora patrona rolników została zasponsorowana przez Mariusza Roszkowskiego właściciela olejarni „Zagłoba” z Mikułowic. Bardzo dziękuję za ten piękny znak życzliwości a zwłaszcza w tym trudnym czasie dla rolnictwa
  7. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.