Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

  1. W tym tygodniu wspominamy: Poniedziałek – Uroczystość Bożego Narodzenia, Wtorek – św. Szczepana, Środa – św. Jana Apostoła i Ewangelistę, Czwartek – Święto św. Młodzianków męczenników. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
  2. Dziękujemy grupie z Mikułowic od numeru 393-492 za solidne posprzątanie Kościoła oraz terenu wokół Kościoła (dziękujemy grupie kilkunastu osób).
  3. Przypominam że dziś nie ma Mszy Świętej o godz. 15:00. Natomiast celebrację Liturgii Bożonarodzeniowej rozpoczniemy Pasterką o północy. Dwadzieścia minut przed północą będziemy wyśpiewywać Nowennę do Dzieciątka Jezus. Pozostałe Msze Święte jak w każdą Niedzielę o godz.: 8:00, 10:00, 12:00, 15:00. Podobnie w drugi dzień świąt. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski, natomiast w ostatni dzień roku to jednocześnie ostatnia niedziela miesiąca – w tym dniu taca będzie przeznaczona na koszty związane z ogrzewaniem Kościoła, a o 14:30 nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.
  4. Osoby które należą do Grona Przyjaciół Seminarium proszę aby odebrali z zakrystii skierowane do nich słowo od Ks. Rektora Seminarium.
  5. Od Środy rozpoczniemy kolędę (na początku Kameduły).
  6. Msze Święte w tygodniu aż do końca stycznia będą odprawiane o 7:00 rano, z wyjątkiem I piątku miesiąca.
  7. Intencje są zamieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.

Narodzone w Betlejem Dzieciątko Jezus jest znakiem czułości Boga

– papież Franciszek –